top of page

Dažnai užduodami klausimai

 • Ar galiu bet kada atšaukti narystę?
  Jūs bet kada galite atšaukti narystę. Kažkas nepatiko? Pateikite atsiliepimą ir praneškite apie tai mums. Mums svarbu mokytis iš klaidų ir išklausyti kiekvieno nario nuomonę jog galėtume tobulėti. Tikimės, kad netrukus vėl susitiksime!
 • Ar man reikia pinigų, norint pradėti?
  Vienintelė pinigų suma, kurios jums gali prireikti, yra prenumeratos įsigijimui. Visą informaciją, kurią rasite mūsų Discord kanale, yra jūsų pasirinkimas, ką su ja daryti. Yra būdų, kuriais galima investuoti, bet galite ir nuspręsti to nedaryti. Taip pat yra būdų užsidirbti pinigų be investicijų. Klausykitės savo vidinio balso, kad išsiaiškintumėte, kuris mūsų metodas jums labiausiai tinka.
 • Ką aš išmoksiu jūsų bendruomenėje?
  Mes nesuteikiame mokymų ar finansinių patarimų, mes pateikiame uždarbio metodus ir patarimus. Mes dalinamės savo asmenine patirtimi apie metodus, kuriuos išbandėme, kurie pasiteisino, kiek uždirbome ir iš savo perspektyvos rekomenduojame. Taip pat turime keletą kategorijų, kuriose yra žmonės, kurie yra savo srities profesionalai ir pateikia profesionalius patarimus susijusius su tam tikra kategorija. Be to, esame atviri ir kitiems žmonėms, kurie norėtų prisijungti kaip patarėjai ir turėti savo kategoriją mūsų bendruomenėje.
 • new-Instagram-logo-white-glyph
 • 380296212_1029073164957706_3982772866755527360_n

Visa „Verslo Vizija“ pateikta informacija yra skirta tik informaciniams tikslams ir neturėtų būti laikoma finansine konsultacija.

bottom of page